IMG_3834
DSC_0653
mikołaj
47
1
DSC_3
Shadow

Imieniny księdza proboszcza

Dziś swoje imieniny świętuję nasz Ksiądz Proboszcz? Z tej okazji wczoraj o godz. 11.00 sprawowana była Msza Święta w Jego intencji a w imieniu parafii życzenia złożyli przedstawiciele Grupy Młodzieżowej i LSO…
Księże Proboszczu, Drogi nasz Solenizancie
Niech Dobry Bóg obdarza Cię wszelkimi łaskami na wszystkie dni i lata, jakie przed Tobą, niech Matka Boża i Matka Kapłanów otacza Cię swoją opieką, a patron naszej parafii – św. Mikołaj orędują za Tobą u Pana Świata. Życzymy Ci płomiennej wiary, niegasnącej nadziei i miłości – tak od Boga, jak i ludzi. Nieś nam z radością i uśmiechem Dobrą Nowinę, tak bardzo w tych trudnych czasach wszystkim nam potrzebną. I prowadź naszą trzódkę do nieba jak najdłużej
fotografie: ks. Krzysztof Kutek