DSC_0653
IMG_20210802_202629
mikołaj
47
1
DSC_3
Shadow

Intencje mszalne

Parafia Świętego Mikołaja Bpa

oraz

Imienia Maryi

6 II 2023 –  12 II 2023 r.

 

 
Poniedziałek – 6 II

630+ Aniela Dudek – w 7 dniu po śmierci – od brata Józefa.
          + Daniel Stopa – w 7 dniu po śmierci – od rodzeństwa z rodzinami.
          + Sylwester Tabaka – w 7 dniu po śmierci – od brata Piotra.

Wtorek – 7 II

630 ++ Józef, Maria, Stanisław Dubiel.
          + Franciszek Nawój – w 24 rocznicę śmierci – od rodziny z Zapola.
          Prośba o łaskę zdrowia dla pewnej osoby.

Środa – 8 II

630 – ++ Stanisław Kilian – w 37 rocznicę śmierci – od żony i dzieci.
        ++ Maria, Józef Suchy – w rocznicę śmierci Józefa.
        W intencji Agaty, jej rodziny oraz Adriana.

Czwartek – 9 II

630++ Maria, Władysław Skaza, Józef Węgrzyn – w r. śm. Władysława.
          ++ Franciszek, Maria, Jakub Kużdżał, Arkadiusz Bury.

1700+ Ryszard Bełzo – w 4 rocznicę śmierci – od sióstr Ireny i Danuty.

Piątek – 10 II

630 – ++ Julia, Wojciech Dusza, Ludwika, Stanisław Babula.
         W intencji Mirosława – z okazji urodzin – podziękowanie i prośba.

1700W intencji pewnej rodziny – w 20 rocznicę ślubu.

Sobota – 11 II

630 ++ Weronika, Józef Węgrzyn.
          + Kazimierz Maziarz – w 12 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami.
          ++ Stanisław Wolak, Apolonia, Piotr Madej – w rocznicę śmierci.

Niedziela – 12 II

630 –  W intencji pewnej osoby – w 18 urodziny.

800 ++ Michalina, Mieczysław Matuszek – w 14 rocznicę śmierci.

930 ++ Edward Bednarczuk, Bronisława, Jan Grudzińscy – w 3 rocznicę śmierci Edwarda.

1030 Partynia – + Julia Lenart – w 8 rocznicę śmierci.

1130 ++ Stanisław, Zdzisław, Andrzej Krawiec – z okazji urodzin Stanisława – od żony.

1500 ++ Stanisław, Maria Mrzygłód – w rocznicę śmierci Stanisława.


INTENCJE POGRZEBOWE

 

1. Stefan Kryczka
2 Msze święte – 27 i 28 XII, 2022r. Ks. Andrzej Skoczylas, Parafia Kotla.

2. Józef Oleksiak
10 Mszy świętych – 12 -21 XII 2022 r. Ks. Zenon Hnatczak , kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

3. Janusz Midura
5 Mszy świętych ; 27 – 31 XII 2022r. Ks.Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

4. Marian Litwin
2 Msze święte ; 1 i 2 stycznia 2023 r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

5.Tadeusz Michoń
8 Mszy świętych ; 3 – 10 stycznia 2023r. Ks Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

6. Anna Dubiel
2 Msze święte ; 11 i 12 styczeń 2023 r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

7.Rozalia Czapla
10 Mszy świętych; 13 – 22 stycznia 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

8. Aniela Ziobroń
4 Msze święte ; 23 – 26 stycznia 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

9. Tadeusz Wilk
2 Msze święte; 27 i 28 stycznia 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

10. Stanisław Dykas
5 Mszy świętych ; 29 stycznia – 2 lutego 2023r. Ks.Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

11. Józefa Kołacz
11 Mszy świętych ; 3.II – 13. II 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

12. Krystian Bartkowicz
1 Msza święta ; 14.II.2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

13. Edward Machnik
4 Msze święte ; 15.II – 18.II. 2023r. Ks Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

14. Maria Lasek
9 Mszy świętych; 19 – 27. II. 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

15. Emilia Jeż
4 Msze święte ; 28.II – 3.III. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wscowa

16. Józef Skaza
2 Msze święte; 4 i 5. III. 2023r. Ks. Zenon Hnatczak, Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

17. Józef Midura
4 Msze święte; 6 – 9. III. 2023r. Kapelan Sióstr Salezjanek, Wschowa

18. Zdzisław Zamojski
7 Msze św. 2 – 8. I.2023 r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

19. Jan Zaremba
1 Msza św. 9. I. 2023 r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

20. Sławomir Mydlarz
7 Mszy św. 10 – 16. I. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

21. Maria Dubiel
4 Mszy św. 17 – 20 . I . 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

22. Tadeusz Strycharz
9 Msze św. 24. I . – 1.II. 2023 r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

23. Grzegorz Węgrzyn
5 Mszy św. 5 – 9. II. 2023r. Parafia Cigacice, Ks Jerzy Filipkowski

24. Bronisława Schab
11 Mszy św. 12 – 22. II. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

25. Maria Działo
12 Mszy św. 23. II – 6. III. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

26. Ryszard Chudy
9 Mszy św. 7 – 15. III. 2023r. Parafia Cigacice, Ks Jerzy Filipkowski

27. Władysława Bury
3 Msze św. 16 – 18 .III. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

28. Marian Armata
6 Mszy św. 19 – 24. III. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

29. Władysław Ziobroń
17 Mszy św. 12 – 28. IV 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

30. Franciszek Kilian
3 Msze św. 26 – 28. III. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

31. Tadeusz Działo
18 Mszy św. 29. IV – 16.V, Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

32. Mieczysław Żala
5 Mszy św. 29.III – 2.IV, Parafia Cigacice, Ks Jerzy Filipkowski

33. Józef Kołacz
1 Msza św. 17.V. 2023 r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

34. Iwona Gałat
11 Mszy św. 18 – 28. V. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

35. Maria Dereń
2 Msze św. 3 – 4. IV. 2023r. Parafia Cigacice, Ks. Jerzy Filipkowski

36. Władysław Gwóźdź
      16 Mszy św.          1, 3 – 11, 16 – 20, 23-25 stycznia, Ks. Stanisław Szura, Parafia Bojadła
 
37. Maria Dudek
      13 Mszy św.     26 , 27, 29 – 31 stycznia, 1 – 11 lutego, Ks. Stanisław Szura, Parafia Bojadła
 
38. Stanisław Kużdżał
      2 Msze św.      13 , 14 lutego, Ks. Stanisław Szura, Parafia Bojadła
 
39. Józef Pieróg
       10 Mszy św.  15 – 17, 19 – 25 lutego, Ks. Stanisław Szura, Parafia Bojadła
 
40. Maria Sucha
     15 Mszy św.  19 -31 grudnia 2022r, 1 i 2 stycznia 2023r. Ks. Bogumił Baszko, Parafia Łysiny
 
41. Apolonia Krawiec
       15 Mszy św.          3 – 17 stycznia 2023 r. Ks. Bogumił Baszko, Parafia Łysiny
 
42. Bronisława Leśniowska
       1 Msza św.                     1.I. 2023 r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
43. Józef Konieczny
       8 Mszy św.         5 – 12. I. 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
44. Kacper Galwas
      2 Mszy św.      15 , 16. I. 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
45. Władysław Lasek
       5 Mszy św.           18 – 22 . I . 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
46. Stanisława Bigda
        7 Mszy św.         23, 27 – 30 .I. ,2 i 3 .II 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
47. Maria Skrzyniarz
       11 Mszy św.       6, 7, 9, 10, 13, 14, 15, II.  17,18,19, 20, III. 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
48. Józef Kilian
      13 Mszy św. 21 – 31. III. 2023r. 1 – 3, IV. 2023r. Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
49. Zofia Weryńska
      1 Msza św.  10. I . 2023r. Ks. Tadeusz Zgórski, Gościkowo – Paradyż, Dom Księży Emerytów.
 
50. Helena Węgrzyn
     16 Mszy św.    25 – 31 XII 2022 r. 1. I.  – 9. I. 2023r. Ks. Tadeusz Zgórski, Gościkowo – Paradyż   Dom Księży Emerytów
 
51. Krzysztof Kilian
      3 Msze św.      2, 4 , 5 .I. 2023 r. Ks. Krzysztof Hołowczak , Parafia Przytok
 
52. Stanisław Dubiel
      17 Mszy św.      9,10, 12,13,14, 16 – 21,23 – 28. I. 2023 r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
53. Józef Owsiak
       1 Msza św.  30. I. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
54. Lucjan Gałat
      7 Mszy św.  31.I. 1,3,6 – 9. II. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
55. Janina Sypek
      6 Mszy św.  10, 11, 13 – 16 . II . 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
56. Janina Bieda
      8 Mszy św.  17, 18, 20, 21,23,24,25,27, II. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
57. Edward Nowak
      10 Mszy św.  1 – 4, 6 – 11, III. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
58. Zuzanna Machnik
       17 Mszy św.     13 – 17, 20 – 25, 27 – 31, III, 1 . IV. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
59. Maria Dubiel
       5 Mszy św.  11 -14, 17, IV. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
60. Stanisław Lasota
       5 Mszy św.       18 – 22, IV. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
61. Jan Kapinos
       2 Msze św.  24, 25, IV. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
62. Jan Jaźwiec
      5 Mszy św.  26 -30, IV. 2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
63. Jerzy Sasor
      4 Msze św. 2,4,5,6, V.2023r. Ks. Krzysztof Hołowczak, Parafia Przytok
 
64. Janusz Leśniowski
10 Mszy św. 2,5,10,16,18,19,20,23,24,30 .I. 2023r. Ks. Jerzy Ślusarczyk, Parafia ,Sława

65. Mieczysław Nowak
4 Msze św. 13,14,15,16 .II. 2023r. Ks. Antoni, Łatka, Parafia Płoty

66. Józefa Pietras
15 Mszy św. 17,20,22,23,27,28 II., 1,2,3,6,-11 III. Ks. Antoni Łatka, Parafia Płoty

67.Stanisław Czekajski
15 Mszy św. 13 – 24,27 – 29 III, 2023r. Ks. Antoni, Łatka, Parafia Płoty

68. Maria Żala
12 Mszy św. 12,13, 15, 17, 19, 20 – 26 IV. 2023r. Ks. Antoni Łatka,Parafia Płoty

69. Mieczysław Ziobro
3 Msze św. 27,28, 29 IV. 2023r, Ks. Antoni Łatka, Parafia Płoty

70. Andrzej Grzanka
8 Mszy św. 17 – 20 V. 22 – 25 V.2023r. Ks.Antoni Łatka, Parafia Płoty

71. Piotr Dubiel
3 Msze św. 26,27,28 V. Ks. Antoni Łatka, Parafia Płoty

72. Antoni Lis
6 Mszy św. 9,11,15,16,18,24 .I. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

73.Janina Dziekan
2 Msze św. 3, 5 II. 2023r. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

74.Janina Tabaka
3 Msze św. 6,8,12 II. 2023r. Ks.Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

75. Bolesław Gwóźdź
3 Msze św. 14,16,19 II. 2023r. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

76. Władysława Lazur
5 Mszy św. 20,23 – 26 II. 2023r. Ks.Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

77. Paweł Jaźwiec
1 Msza św. 28.II. 2023r. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

78. Tadeusz Król
11 Mszy św. 4,6,8,9,11-13,15, 18,20,22 III. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

79.Bronisława Dubiel
8 Mszy św. 12,15,17,19,20, 24, 26,27 IV. 2023r. Ks. Wojciech Ratajewski, Parafia Nowe Miasteczko

80. Janina Kużdżał
4 Msze św. 11,12,13,14 I.2023r. Ks.Tadeusz Zgórski, Dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż

81. Władysława Harla
20 Mszy św. 15 – 31 I , 1 -3 II , 2023r. Ks. Tadeusz Zgórski, Dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
82. Józef Bury
      14 Mszy św. 5 – 13, 16-17, 23 – 25 lutego, Ks. Tomasz Gierasimczuk, kuria Biskupia, Zielona Góra
 
83. Adam Szumny
     12 Mszy św.    6 – 17 lutego, Ks. Tadeusz Zgórski,dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
84. Stanisław Szydło
       5 Mszy św.        18 – 22 lutego, Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
85. Józefa Graefling
      17 Mszy św.      23 – 28 lutego, 1 – 11 marca , Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
86. Zbigniew Bigos
      1 Msza św.     12. III. Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
87. Krystian Kilian
      5 Mszy św.    13 – 17. III. Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
88. Franciszek Padykuła
      10 Mszy św.            18 – 27. III , Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
89. Teresa Węgrzyn
       8 Mszy św.       28 – 31, III. 1 – 4 , IV, Ks. Tadeusz Zgórski, dom Ks. Emerytów, Gościkowo – Paradyż
 
90. Maria Dyba
     2 Msze św.   1, 2 III, Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
91. Ryszard Litwin
     8 Mszy św.    9, 10 , 12 – 17 III, Ks. Ryszard Walner, Parafia Bieniów
 
92. Maria Lasek
20 Mszy św. 10, 12, 19, 24, luty, 3, 10, 11, 12, 19, 24, 25, 31, marzec, 14, 15, 16, 21, 22, 23, kwiecień, 5, 12, maj, Ks. Jan Krawczyk, Parafia Kurów Wielki

93. Zofia Cichoń
12 Mszy św. 18, 19, 20, 28, maj, 2, 9, 10, 16,17, 18, 22, 23, czerwiec, Ks. Jan Krawczyk, Parafia Kurów Wielki.