21 kwietnia 2024 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefę Działo i śp. Marię Jaśkiewicz z Partyni. Za Zmarłe zostaną odprawione Msze święte, odpowiednio: 77 w tym 4 od uczestników pogrzebu; 59 w tym 7 od uczestników pogrzebu. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu … .
  2. W czwartek i piątek nabożeństwa do św. Mikołaja i Miłosierdzia Bożego o 18.00.
  3. Na stronie internetowej parafii zostały umieszczone informacje o Mszach świętych za następujących zmarłych: śp. Julię Konieczną, śp. Kazimierza Pikula, śp. Jana Duszę, śp. Józefa Dyjaka, śp. Jana Jeża, śp. Julię Tyks, śp. Tadeusza Węgrzyna. Bliskich prosimy o zapoznanie się z tymi komunikatami i zapraszamy do udziału w Mszach świętych w naszym kościele.
  4. Ogłoszenie pozaliturgiczne: W najbliższą środę w budynku Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Pniu o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie informacyjno-promujące na temat projektu Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pniu.