28 kwietnia 2024 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Dudka z Podborza. Za Zmarłego zostaną odprawione 52 Msze święte, w tym 5 od uczestników pogrzebu. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu … .

2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Niech udział w nich będzie wyrazem naszej wdzięczności wobec naszej duchowej Matki. Zapraszamy w Zgórsku na godz. 18.00, w Partyni na 19.00.

3. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą. Do chorych udamy się w sobotę od godz. 8.00.

5. Spotkania dla dzieci kl. III i ich rodziców w środę: z Podborza i Izbisk o godz. 15.00, z Partyni o 16.30.

6. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po pierwszej Mszy świętej