Wczoraj w naszej parafii odbyła się wyjątkowa uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
Po raz pierwszy do Stołu Pańskiego przystąpiło 26 dzieci ze szkół podstawowych z Podborza i Izbisk. 
Był to dzień pełen modlitwy, wzruszenia i radości — zarówno dla dzieci, rodziców, rodzin, jak i całej wspólnoty parafialnej. Niech Jezus Eucharystyczny prowadzi dzieci przez całe życie, umacnia ich w wierze i obdarza potrzebnymi łaskami. 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości.




















































































