Parafia Zgórsko
IMG_20210919_110241
DSC_0653
mikołaj
IMG_20210919_102217
DSC_0529
DSC_0528
DSC_3
Shadow

Uroczysta Msza święta z okazji imienin księdza wikariusza Krzysztofa Kutka

W dniu dzisiejszym naszymi modlitwami obejmujemy księdza wikariusza Krzysztofa Kutka który świętuje swoje imieniny. Czcigodnemu Solenizantowi, życzenia w imieniu całej parafii złożyli przedstawiciele poszczególnych Grup Parafialnych.

Drogi Księże Krzysztofie!

Z okazji Twoich imienin i zbliżających się urodzin, w imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Grupy Młodzieżowej pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: obfitości łask i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień życia; radości z pełnionej posługi kapłańskiej i wytrwałości w podążaniu drogą Bożą; dużo zdrowia, szczęścia i wiary oraz mnóstwo pogodnych dni; byś w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi, niech dar kapłaństwa przynosi poczucie spełnienia, a uśmiech, humor i entuzjazm księdza nigdy nie opuszczał. Jezus niech zawsze będzie twoim przyjacielem, a Maryja niech przygarnia cię do swego serca!

Szczęść Boże!