Uroczystość Odpustowa połączona ze Złotym Jubileuszem kapłaństwa ks. Stanisława Leśniowskiego

13 września br., nasza wspólnota parafialna przeżywała odpust ku czci Imienia Maryi podczas którego swój Jubileusz 50 lecia posługi Kapłańskiej obchodził nasz rodak ks. prałat Stanisław Leśniowski. Uroczystą Mszę Świętą wraz z ks. jubilatem sprawowali ks. prałat Stanisław Niemiec oraz ks. mgr Eugeniusz Habura. Podczas Mszy świętej delegacje przedstawcieli rodziny i grup parafialnych złożyły na ręce księdza jubilata życzenia oraz kwiaty, a oprawę muzyczną uświetniła Kapela Wadowiacy.

Drogi Księże Prałacie!

Z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa życzymy Ci nasz drogi rodaku prawdziwie duchowego przeżycia tego pięknego Jubileuszu, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc.

Niechaj Matka Boża Zgórska, wstawia się za Tobą u Boga, wypraszając potrzebne łaski na dalsze lata kapłańskiego życia.

Modlimy się o tę szczególną łaskę, abyś podobnie, jak Najwyższy Kapłan, swym wielkim sercem owocnie mógł rozplątywać to, co powikłane i rodzić nadzieję.

Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie zadowolenie, radość i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Szczęść Boże!