ołtarz
mikołaj

Ważny komunikat!!!

W związku z wejściem nowych obostrzeń oraz potrzebie wzajemnej troski o siebie, wynikającej m.in z V przykazania Dekalogu, informujemy, iż od soboty 27 marca (na razie do 9 kwietnia) w naszych świątyniach może jednocześnie przebywać maksymalnie: w Zgórsku 20 osób a w Partyni 7 osób. Prosimy, by na Msze Świętą przychodziły tylko osoby zdrowe oraz związane z zamówionymi intencjami mszalnymi. Wejście do kościoła w Zgórsku możliwe będzie tylko od strony zakrystii. Osoby ponad limit będą mogły uczestniczyć na zewnątrz kościoła przy zachowaniu odpowiedniego dystansu.

Pozostałych parafian prosimy o skorzystanie z udzielonej przez księdza biskupa dyspensy i zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach online transmitowanych w telewizji i internecie.  Prosimy o zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Z serca błogosławimy i zapewniamy o modlitwie,
+Wasi Duszpasterze