ołtarz
mikołaj

25 lipca 2021

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy za hojność serca i złożone w podpisanych kopertach „Na remont kaplicy” ofiary na ten cel.

1. Również serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tace przeznaczone za pośrednictwem Caritas na pomoc poszkodowanym przez nawałnice i powodzie w Polsce i w Europie.

1. Zachęcamy delegacje z poszczególnych miejscowości parafii do przygotowywania tradycyjnych wieńców dożynkowych, z którymi będziemy chcieli podziękować Bogu za tegoroczne plony w Niedzielę 15 sierpnia w czasie Mszy Świętej dożynkowej.

1. Katecheta w poniedziałek i wtorek odprawi poza parafią Msze święte za śp. Andrzeja Dybę, od uczestników pogrzebu, a od środy do niedzieli za śp. Bronisławę Schab, od uczestników pogrzebu.