ołtarz
mikołaj

24  października 2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Ziobronia z Partyni. Za zmarłego zostaną odprawione 93 Msze święte, w tym 16 od uczestników pogrzebu. Polećmy Jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu … .
  2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zelatorki i zelatorów prosimy o odbiór czasopism dla róż.
  3. Przed nami ostatni tydzień miesiąca różańcowego. Przypominamy, że publiczne odmówienie cząstki różańca związane jest z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. Nabożeństwo to będzie po Mszy świętej o godz. 17.00; w Partyni o 16.00.
  4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do przyjęcia sakramentu pokuty, aby przyjść z duchową pomocą naszym bliskim zmarłym.
  5. W związku z rosnącą liczbą zakażeń na COVID-19 przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa podczas Mszy Świętych oraz o zachowaniu odpowiednich odległości. Osoby z objawami choroby powinny korzystać z transmisji dostępnej w mediach.
  6. Informacja o kolejnych gregoriankach. Od 1 XI Książa Michalici odprawią:

+ Stanisław Kilian – ks. Maksymilian w Warszawie
+ Janina Dziekan (II) – ks. Paweł w Miejscu Piastowym