Shadow
Slider

Ogłoszenia parafialne

27 września 2020

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc różańcowy niech nasz udział w nabożeństwach różańcowych będzie odpowiedzią na wezwanie Maryi, wyrażone w słowach: „Codziennie odmawiajcie różaniec”. Nabożeństwo to będzie po Mszy świętej o godz. 18.00, w niedzielę o 16.00; w Partyni o 16.00, w niedzielę po Mszy o 10.00.

3. Spowiedź z okazji pierwszego piątku będzie w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.00 oraz codziennie rano od 6.00; w Partyni w czwartek i piątek od 15.30.

4. Do chorych udamy się w piątek i sobotę od godz. 8.00 według tradycyjnego planu.

5. Młodzież z klas VII i VIII, przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy do udziału w nabożeństwie pierwszopiątkowym.

6. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi rano i wieczorem po Mszach świętych.

7. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Informacje o kolejnych gregoriankach: Ks. dr Jerzy Pawlak w Tarnowie odprawi: za śp. Józefa Kiliana – od 1 X (II); za śp. Zofię Weryńską – od 1 XI i od 1 XII (II); za śp. Rozalię Oleksiak – od 1 X odprawi ks. Rafał Mocny w Słubicach.

9. Słowo diecezjalnego duszpasterza LSO.

10. W związku z utrzymującym się stanem epidemii oraz wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa, na prośbę Sanepidu, przypominamy o zachowaniu odpowiednich przepisów: zakrywaniu ust i nosa, utrzymywaniu zalecanych odległości, dezynfekcji rąk, możliwości przyjmowania Komunii świętej na rękę.