Shadow
Slider

Pożegnanie księdza katechety

Decyzją księdza biskupa po czterech latach posługi w naszej parafii ks. Mariusz Florek został skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii Brzesko Okocim.

Drogi Księże Mariuszu,  składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Twoją 4-letnią pracę  na rzecz naszego kościoła i wspólnoty parafialnej. Za Twoje świadectwo żywej, głębokiej wiary i za przybliżanie nam Słowa Bożego.

Dziękujemy za każdą odprawianą mszę świętą, mądre i pouczające kazania, posługę spowiedzi, wszystkie udzielone sakramenty i wizyty duszpasterskie w naszych domach. Za liczne gesty życzliwości, poświęcony czas i troskę.

Życzymy Ci dobrego zdrowia, siły, wytrwałości oraz otwartych serc nowych parafian. Niech Bóg obdarza Cię swoim Błogosławieństwem oraz obfitymi łaskami w dalszej posłudze kapłańskiej.

Z darem modlitwy, wdzięczni Parafianie.